Doğa güzellikleri, tarihi dokusu, temiz havası ve güler yüzlü insanlarıyla daima ön planda olan ilçemizin sosyal yaşantısına yönelik yaptığımız yatırımlar tüm hızıyla devam ediyor.

Geniş ve nezih kafeteryası, keyifli futbol maçlarının yapıldığı halı sahası, yürüyüş yolu ve yaz düğünlerinin bilindik yeri olan kır düğün pistini içinde barındıran Gölpazarı Belediyesi Halı Saha Sosyal Tesisleri’nin ardından bir müessesemizi daha hizmetinize sunduk.

HAN KAFE'Yİ AÇTIK

Çarşı Camii karşısı, halk arasında ‘Park Kahvesi’ olarak bilinen işletmemizi modern bir aile parkı olarak yeniledik. Eski işletmeyi güvenli bir biçimde yıkan ekiplerimiz, hemen zemin düzleme doldurma işlemine başladı. Zemin yeni parke taşları ile kaplandı. Ardından çizilen projeye uygun alan içerisine kafe, havuz ve çocuk oyun alanı inşaa edildi.

2014 yılından beri Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve Belediyemiz ortaklığında devam eden Köyünü Yaşat Projesi kapsamı Heykel Sempozyumu'nda üretilen eserler Han Kafe bahçesinde yerini aldı.

Soğuk kış günlerini düşündüğümüz için park bahçesi kadar kafe içerisinide geniş tuttuk. Kimseyi mağdur etmemek için masa sayısını çok tuttuk ve rahatınızı düşündüğümüz için rahat mobilyalar ile donattık.

Her zaman taze ve güvenilir olan içeceklerimizi size nezih ve sıcak bir mekanda, güler yüzlü personelimizin ellerinden servis etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.